Cześć! Nazywam się Julia Pogorzelska

Cieszę się, że jesteś na mojej stronie i chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć zanim skorzystasz z masaży.

Masażystka i fizjoterapeutka

To moje dwie specjalności. W swojej pracy najbardziej lubię to, że mogę łączyć działanie fizjoterapeutyczne z relaksacyjnym. Coś dla ciała i ducha jednocześnie. 

Cenię sobie kompleksowe spojrzenie na człowieka, który trafia pod moje ręce. Zadbam nie tylko o Twoje zdrowie, ale też wygląd i odpoczynek. Takie trio pomoże Ci poczuć upragnioną harmonię i spokój.

Julia-Pogorzelska (1)

Ciekawi Cię, dlaczego zdecydowałam się na usługi mobilne?

Żeby zapewnić Ci jak największy komfort i wygodę. Wiem, jak ciężko znaleźć chwilę dla siebie, dlatego oszczędzam Ci czas podróży. 

Bardzo nie lubiłam tego momentu, kiedy po zabiegu relaksacyjnym trzeba było wyjść na zewnątrz i zmierzyć się z tym całym hałasem oraz innymi bodźcami. Też tego nie lubisz? Po moim masażu nie trzeba nigdzie wychodzić, prowadzić auta ani tłoczyć się w autobusie. Od razu usiądziesz w fotelu i nacieszysz się tym błogim uczuciem rozluźnienia we własnym, ciepłym domu.

Chcesz skorzystać z moich usług, a nie możesz przyjąć mnie u siebie – zaradzimy temu. Ustalimy to indywidualnie.

Chcesz wiedzieć więcej o moich umiejętnościach?

Jestem absolwentką kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. W tym samym czasie zainteresowałam się masażem. Mam też na swoim koncie specjalistyczne kursy:

Wiesz co? Najlepiej jak wypróbujesz moje umiejętności na własnej skórze. Czekam na wiadomość od Ciebie.